מושגי דפוס

דפוס דיגיטלי
שיטת דפוס חדשנית שהתחילה להחליף במעט את הדפוס הישן.
בשיטת דפוס זו אנחנו ב “דפוס תמנון” עושים שימוש במכונות חדשניות ומתקדמות שנותנות איכות מרהיבה של תמונה ומגוון ענק של צבע.
בשיטה זאת אין שימוש בלוחות דפוס שעלותם גבוהה מאוד, המכונה הדיגיטלית מקבלת אליה קובץ מוכן שמודפס ע”י דפס מקצועי הוא שמבצע בהם כיווני הדפסה וצבע על מנת להעביר ללקוח איכות ללא פשרות.

דפוס אופסט
שיטת דפוס הישנה והמוכרת, בשיטה זאת מדפיסים במכונה הרלוונטית בעזרת לוחות דפוס וגלופות, מחירי הגלם באופסט זולים מאוד וכך ניתן לקבל מחירים נמוכים למדפיסים בכמויות גדולות, הדפסה בכמויות קטנות לא משתלמת ולעיתים אף לא מתקבלת בבית הדפוס המדפיס בשיטה זאת.

מדפסת רחבה/ פלוטר
מבצעת הדפסת קבצים רחבים עד 5 מטר בדפוס תמנון תוכלו לבצע הדפסת פוסטרים, קנבסים, שילוט, רולאפים, קאפות וכל דבר גדול אחר 🙂
* ציפוי למינציה* – יש אפשרות לצפות את הנייר בשכבת ניילון הנצמד בחום ע”י מכונת למינציה מקצועית וכך להעניק להדפסה שלכם חוזק ועמידות ניתן לבחור בציפוי מט או מבריק.
אנחנו בדפוס תמנון ממליצים על ציפוי מט למוצרים כמו: כרטיסי ביקור, פולדרים וקטלוגים על מנת ליצור אפקט יוקרתי ונעים לעין.
ועל ציפוי מבריק למוצרים כמו: מגנטים ותמונות.

גדלי נייר
אצלנו בדפוס תמנון תוכלו לבצע הדפסות בכל גודל שתבחרו! כמובן שקיימים גדלי נייר סטנדרטיים ומידות “חסכוניות” שתוכלו להכניס בדף את הכמות המשתלמת ביותר. (תוכלו להיעזר בנו כמובן כדי לבדוק האם הגודל שאתם רוצים הוא המשתלם ביותר)

צבעי מסך/ צבעי הדפסה
ישנם פורמטים של צבעים שאנחנו עושים בהם שימוש שוטף בדפוס והם RGB ו CMYK
את צבעי RGB תמצאו בתמונות דיגיטליות ואתרי אינטרנט ואת צבעי CMYK תמצאו כשאר אתם מבצעים הדפסה בבית הדפוס
כדאי לדעת! במסך אתם צופים בצבעים RGB ובהדפסה אתם מקבלים צבעי CMYK כך שתהיה סטיית צבע בין מה שאתם רואים על המסך (גם בגלל התאורה שלו) למה שתראו בהדפסה, אצלנו בדפוס תמנון המדפסות מכויילות היטב כך שתקבלו לכל היותר סטיה של 5% בהדפסה שלכם.

צבעי פנטון
הומצאו ע”י שהוקמה בשנות ה60 חברת פנטון היתה אז חברה קטנה לייצור צבעים עבור חברות קוסמטיקה כמו: לקים וכדומה ותוך מספר שנים בודדות החברה שינתה את הייעוד שלה והתחילה לעסוק בייצור צבעים המתאימים למגוון הגדול של השווקים העסקיים.
אצלנו בדפוס תמנון תוכלו לעשות שימוש במניפת הצבעים של מכונת ההדפסה שלנו ולהשיג את הצבע המסוים של השפה העיצוב בעסק שלכם/ כדי לקבל צבע מדוייק שאתם אוהבים במיוחד.

ניירות מיוחדים
אצלנו בדפוס תמנון תמצאו מגוון של ניירות טקסטורה ושטוחים המבוקשים ביותר אצלנו. ישנם ניירות שתי וערב, ניירות עם טקסטורת תלת מימד, ניירות פנינה, נייר נטול עץ ועוד.. ניירות אלו נמצאים בקטגוריית “המיוחדים שלנו” ונחשבים יקרים יותר מהניירות הסטנדרטים שעושים בהם בדפוס תמנון שימוש יומיומי.

נייר כרומו
מגיע אצלנו בדפוס תמנון בגימור מט ונייר זה מקבל ע”י מכונת ההדפסה שלנו ברק מיוחד כך שהתוצאה המתקבלת היא חצי מבריק, התוצאה מרהיבה והצבעים יוצאים חיים במיוחד.
נייר כרומו הוא הנפוץ ביותר בבית הדפוס ואפילו קיבל את הכינוי “נייר סטנדרטי”. נייר כרומו מעולה להדפסת כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, גלויות, פולדרים ועוד.. נייר זה ניתן לציפוי ע”י למינציה מט הנותן מראה יוקרתי ואיכותי יותר.

לכה סלקטיבית
שימוש בלכה סלקטיבית מאפשר הברקה של איזור/ אובייקט מסויים בגרפיקה שלכם, ניתן ליצור מראה מושלם ע”י ציפוי בלמינציה מט של כרטיס הביקור שלכם לדוגמא ולאחר מכן להוסיף לו את השבחת הלכה הסלקטיבית באיזור מסויים בכרטיס לדוגמא בלוגו שלכם כך יוצרים כרטיס ביקור במראה יוקרתי וסופר ייחודי.

כריכת סיכות
תהליך של שידוך הדפים במכונת סיכות מקצועית, לאלו הפחות מתחברים למראה הסיכות יש אפשרות להסתיר אותם ע”י סרט דביק, הכריכה מתאימה להידוק צד או להידוק אמצע לחוברת בגודל איי3 לדוגמא שמתקפלת לאיי4.

כריכה קשה
תהליך המתבצע בעזרת חיבור דפים לספר וכריכתו בכריכה קשה הנוחה לדפדוף ועמידה ואורך זמן.
יש התופרים את הדפים זה לזה בתפירת פשתן ומחברים את הדפים התפורים לעטיפה וכך נוצר ספר.
השיטה השניה והנפוצה יותר היא חיבור הדפים ע”י מכונה ייעודית ושילוב הדפים לאחר מכן עם הכריכה החיצונית.

כריכה רכה
תהליך של חיבור הדפים ע”י מכונה ייעודית. כאן עושים שימוש בכריכה בנייר עבה הקובל ביותר הוא כרומו 300 גרם מומלץ לצפות את הנייר בלמינציה על מנת להעניק למוצר יוקרתיות ועמידות, את הדפים מצמידים לכריכה ע”י הדבק והחוברת/ הספר מוכן, לאחר מכן עובר המוצר לגליוטינה על מנת ליישר את הדפים.

גלופה
הגלופה עשויה אותיות בולטות או שקועות מחומר: עץ, מתכת, גומי, אבן בהתאם לתוצאה הרצויה ע”י הלקוח.
בדפוס האופסט עושים בגלופה שימוש קבוע על מנת לייצר ניירת משרדית, כרטיסי ביקור וכל דבר מודפס אחר.
ובדפוס הדיגיטלי עושים בה שימוש לייצור פויילים במכונה ייעודית או בעת ייצור חותמות וכדומה..

גליוטינה
מכונת הגימור הכי חשובה בדפוס! נותנת את הפיניש החיתוך הסופי של המוצר. חייבת להיות ברמה גבוהה מאוד על מנת לאפשר למוצר להיות ברמת ביצוע לא פחות ממצויינת.

עובי של נייר
עובי נייר נמדד לפי המשקל שלו, משקל הנייר נמדד ע”י מטר מרובע של הנייר.
לדוגמא כאשר אומרים שנייר זה בעובי 170 גרם מתכוונים לנייר שמטר מרובע ממנו הוא 170 גרם.

מדבקת נייר
נייר מצופה דבק, משמש למיתוג העסק שלכם (כמו מחברות, מוצרי קוסמטיקה, עוגות, שקיות, מוצרים ועוד) ההדפסה המקבלת על מדבקת הנייר היא חצי מבריק, היא מקבלת אליה יפה את צבעי ההדפסה ומשדרת מראה יוקרתי ואופנתי.
מדבקת הנייר אינה עמידה במים ובפני קריעה וניתן להשיג אותה בחיתוך סטנדרטי ובכל צורה שתרצו.

מדבקת פוליאסטר
פלסטיק דק מצופה בצידו האחורי בדבק, מדבקת הפוליאסטר משמשת למיתוג העסק שלכם והדבקה על מוצרים וכל דבר שתרצו להעניק לו מראה מעוצב, המדבקה עמידה בפני מים, קריעה וקירור לכן משמשת לרוב הדבקה על עוגות הנכנסות לקירור, צבעי ההדפסה מתקבלים עליה בצורה יפיפיה, ההדפסה יוצאת חצי מבריק והמגע שלה חלק. ניתן להשיג את המדבקות בחיתוך סטנדרטי או בכל צורה שתרצו.

מדבקת ויניל
עושים בה שימוש כאשר מדפיסים במדפסת רחבה/ פלוטר, ניתן להדפיס על המדבקה לצורך שימוש פנימי או חיצוני בהתאם לדרישת הלקוח. המדבקות חזקות ועמידות וניתן לבצע בהם גם חיתוך מיוחד, המדבקה עמידה בפני מים ובעלת דבק חזק במיוחד.

מדפסת רחבה/ פלוטר
מבצעת הדפסת קבצים רחבים עד רוחב 5 מטר, מתאימה להדפסת פוסטרים, קנבסים, שילוט, רולאפים, קאפות וכל דבר גדול אחר:)

רזולוציה
מדד הפיקסלים בתמונה/בקובץ שלכם, הרזולוציה המתבקשת בדפוס היא רזולוציה של 300DPI כך ההדפסה שלכם תצא באיכות גבוהה. כמובן שהקובץ צריך להיות בנוי מתחילתו ברזולוצייה זאת כי כאשר מכניסים לקובץ אובייקט שהוא לא באיכות המתאימה זה לא ישפר את הקובץ שלכם אם תפתחו את הקובץ ברזולציה של 300DPI, הקובץ יעשה רק כבד יותר אך לא איכותי יותר.

קובץ וקטורי
מאפשר הגדלה והקטנה של הקובץ בלי לפגוע באיכות שלו.
לא כמו בקובץ רגיל שהוא לא וקטורי שכאשר מגדלים את התמונה הוא נעשה מטושטש והפיקסלים נראים מאוד לעין.

מוצרי קד”מ פירוש קידום מכירות.
מוצרים שימושיים ביומיום שבעל עסק יכול להעניק לעובד/ ללקוח קיים/ פוטנציאלי לקידום העסק כמו: עטים עם לוגו, פנקסי ממו עם לוגו ופרטי העסק, קופסא ממותגת עם מתנה קטנה. כל זה ועוד תוכלו למצוא אצלנו באתר דפוס תמנון תחת קטגוריית “קד”מ.

ציפוי למינציה
זהו ניילון הנצמד בחום אל המוצר המודפס שלכם ומעניק לו מראה יוקרתי ועמידות. ניתן לבחור בציפוי מט או מבריק אנחנו בדפוס תמנון ממליצים על בחירת בלמינציה מט במוצרים כמו: כרטיסי ביקור, פולדרים וקטלוגים על מנת להעניק למוצר מראה יוקרתי ונעים לעין. ובחירה בלמינציה מבריקה למוצרים כמו: מגנטים ותמונות.

גדלי נייר
אצלנו בדפוס תמנון תוכלו לבצע הדפסות בכל גודל שתבחרו! כמובן שקיימים גדגלים סטנדרטיים ומידות “חסכוניות” שתוכלו להכניס בדף את הכמות המשתלמת ביותר (תוכלו להיעזר בנו בגודל ההדפסה המתאים ביותר כאשר תציינו לנו בבקשת הצעת המחיר שלכם שאתם מעוניינים במידה שתנצל את הדף בצורה הטובה ביותר).

שיתוף:

פוסטים נוספים

הזמנות לחתונה

השקעתם בתיכון האירוע, בשמלת הכלה, בחליפת החתן, בעיצוב השולחן. ומה הכי חשוב לא לשכוח? להזמין את האורחים 🙂 הזמנה לאירוע

close
Start typing to see posts you are looking for.

התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Sidebar Scroll To Top